O FIRMIE
Historia Firmy
Nature of business
Charakterystyka przedsiębiorstwa
O nas w mediach
Aktualności

  TECHNOLOGIE BEZWYKOPOWE

  USŁUGI

  REFERENCJE

  SPRZĘT

  KONTAKT

 
 

Historia przedsiębiorstwa

Firma P.P.U.H. „MARK” Antoni Marek Kulesza funkcjonuje na rynku od 10 maja 1994 roku. Na początku swojej działalności przedsiębiorstwo zajmowało się głównie projektowaniem sieci i instalacji sanitarnych. W związku z potrzebami rynku po pewnym czasie profil firmy zmienił się wzbogacając zakres usług o kompleksowe wykonawstwo w branży wodno-kanalizacyjnej. Decyzja ta stała się silnym motorem rozwoju. Obecnie przeważająca większość realizowanych usług sprowadza się do projektowania, budowy, przebudowy i wymiany sieci wodociągowych, kanalizacji deszczowych oraz kanalizacji sanitarnych. Usługi te prowadzone są w sposób tradycyjny – za pomocą metod wykopowych i w technikach bezwykopowych

Początkowe funkcjonowanie firmy w obszarze wykonawstwa bazowało na jednej koparce „Ostrówek” KT162. Ciągłe inwestycje w sprzęt i ludzi spowodowały, że w chwili obecnej P.P.U.H. „MARK” dysponuje 35 jednostkami ciężkiego sprzętu budowlanego i 40 jednostkami sprzętu pomocniczego, który jest do dyspozycji kilkunastu samodzielnych i w pełni wyposażonych brygad wykonawczych.

W latach dziewięćdziesiątych firma świadczyła niewielki zakres usług wykonawczych na zlecenie takich jednostek jak szkoły i spółdzielnie mieszkaniowe. W latach kolejnych, po wielu wygranych przetargach, pzresiębiorstwo stało się liczącym się wykonawcą zadań realizowanych na rzecz urzędów miast, przedsiębiorstw wodociągowych i komunalnych. W chwili obecnej P.P.U.H. „MARK” Antoni Marek Kulesza znajduje się w gronie wiodących firm branży wodno-kanalizacyjnej na Podlasiu.

 

O FIRMIE | TECHNOLOGIA BEYWZKOPOWA | USŁGI | REFERENCJE | KONTAKT
Copyright © Rutcom 2009